KONST / Litografier / Litografi 12257524
nr 1225 7524
John Jon-And
(1889-1941), Sverige
Litografi, Porträtt. Signerad, numrerad 4/30, ramens innermått: 51x40 cm
Kondition: fuktskadad
John Jon-And, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1889, död 1941.
måndag 17 december 2018
kl 19:27:28
John Jon-And
Läs mer om John Jon-And